Школа №7 чекає на першокласників

Школа №7 завжди гостинно відчиняє двері для бажаючих здобути знання, набути уміння та навички. Вже стало доброю традицією в лютому  проводити зустріч з батьками майбутніх першокласників. Саме такий захід відбувся  26 лютого  в стінах ЗОШ №7. 

Директор школи Лілія Грішагіна  виступила з вітальним словом та ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою.

Запрошенні мали змогу переглянути фільм-візитівку школи. Основні організаційні питання у своєму виступі висвітлили заступники директора з навчально-виховної роботи Житкова С. І. та Солоненко Т .Є., наголосивши на особливостях НУШ та пріоритетах навчально-виховного процесу в школі для першокласників з вересня 2018 року.

Вчителі Людмила Гриненко  та Інна Кисіль розповіли про концептуальні підходи щодо організації освітнього середовища в 1-х класах за рекомендаціями Нової української школи. Практичний психолог Тетяна Лемешева  надала поради батьками майбутніх першокласників щодо успішної адаптації їх до навчання в школі. Про виховну роботу школи повідомила педагог-організатор Копил Н. М.

В ході зустрічі батьки мали можливість написати заяви щодо зарахування своїх дітей до школи, познайомитися з особливостями роботи навчального закладу та поспілкуватися з майбутніми класними керівниками.

Колектив загальноосвітньої школи  №7 постійно дбає про те, щоб заклад освіти приносив радість для учнів, творчість для вчителів і спокій для батьків. Бажаємо майбутнім першокласникам тільки позитивних емоцій та легкого, цікавого навчання в нашій школі!