Школа №7 до зустрічі зимових свят готова!

Потреба у святі – це потреба людини в розділенні з іншими «радості буття». Коли «своя» радість перетворюється в «загальну», народжується свято.

Свято – багатогранне, складне явище, яке має велике значення в житті особистості. Свято разом із грою є одним із давніх феноменів соціального існування людини, частиною загальнолюдської культури. Якщо уявити спільноту людей у вигляді дерева, то свято – це і те, що живить коріння, і те, що дозволяє гілкам органічно існувати разом – триматися у повітрі та радіти сонцю.

Школа – це не тільки навчальний заклад, де діти отримують знання. Це колектив, в якому протікає більша частина життя дитини. Школа без своїх власних свят,традицій– анахронізм(застарілий погляд), який ми повинні залишити в минулому столітті.

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. У школі завжди організовують ранки для молодших класів і вечори для старшокласників. Щоб свято вдалося, необхідно створити радісну і теплу атмосферу.

Для цього вчителі та учні ЗОШ №7 (директор Лілія Грішагіна) долучилися до прикрашення своїх класних кімнат.В актовому залі все прикрасили  іграшками, паперовими сніжинками, срібним “дощиком”.

Ялинку- зимову красуню – діти оздоблювали не лише купленими в магазині іграшками, а й зробленими своїми руками. За ідеєю Лілії Володимирівни  в холі було створено куточок Діда Мороза  з каміном,вогнищем,чобітками, скринькою для бажань. Ця святкова масова дія активно вплинула на емоційний стан дітей, викликаючи сильні емоційні переживання.