Школа №7 у Таврійську отримала подарунок від депутатів Новокаховської міськради

Усе частіше ми задумуємося над такими поняттями, як доброта, милосердя, благодійність. І це тому, що в будь-який час, за будь-яких обставин повинні пам’ятати , що ми – люди. Кожен повинен жити і діяти так, щоб інші згадували його з теплотою і вдячністю. Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть люди, готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисно та від щирого серця.
У переддень свята першого дзвоника адміністрація ЗОШ № 7 (директор Лілія Грішагіна), педагогічний, учнівський та батьківський колективи висловлюють найтепліші слова подяки Новокаховській міській організації політичної партії «Опозиційний блок» в особі голови організації Сергію Євстратову, а також депутатам Новокаховської міської ради Н. Марченко, В. Кубатку, Л. Скребовській  та іншим. За власні кошти  вони встановили навісну покрівлю над входом школи (шкільне подвір’я для урочистостей) у місті Таврійськ. 2Особливо приємним виявився цей подарунок напередодні Дня знань, тому що допоможе шкільній громаді зустріти першовересень урочисто та святково.
Наш шкільний колектив впевненіше стоїть на ногах, тому що поряд є такі надійні друзі і помічники, як депутати Новокаховської міської ради.1 3

Адміністрація школи №7