Школа  №8:  «Кожна дитина талановита»

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи «Кожна дитина талановита» в Новокаховській СЗОШ №8 (директор Оксана Олійник) з 19 по 23 березня.  Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, учили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Відкриття відбулося в актовій залі, де всіх присутніх ознайомили з планом проведення тижня початкових класів та показали невеличкий концерт.

План містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 1-4 класів. І вже по завершенню тижня можна сказати, що сподівання учасників на отримання позитивних емоцій справдилися.

Кожен день мав певне спрямування:

v День моєї країни «З Україною в серці живу»

v День математики «Клубочок математичних заморочок»

v День рідної мови «Краща мова єднання – українська»

v День умілих ручок «Маленькі майстри»

v День юних спортсменів «У здоровому тілі – здоровий дух»

У перший день діти здійснили віртуальну подорож по куточках нашої держави «Сім чудес України» (первачки подивилися відеофільми, а інщі оформляли проекти), взяли участь у флеш-мобі «Одягни вишиванку», зробили виставку фото «Ми – українці».

Другий  розпочався хвилинками-цікавинками на уроках математики, а закінчився КВК «Розумники та розумниці» і Математичною Олімпіадою серед 4-х класів.

Третій день розкрив таланти художнього слова на конкурсі читачів «Про Україну з любов’ю». Цього ж дня працювала майстерня «Український віночок».

У четвер  проходили конкурс аплікацій «Мій улюблений казковий герой» та виставка творчих робіт «Творимо дива своїми руками», де діти та їх батьки проявили художнє уявлення, творчу фантазію, високий естетичний смак.

У п’ятницю учні 1-2 класів розучували народні українські ігри на свіжому повітрі, а старщі діти брали участь у спортивних змаганнях «Сильні, сміливі, спритні».

Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини. Кожна дитина по-своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей. І в кожної свої мрії. Ми сподіваємося, що усі дитячі мрії здійсняться, таланти розквітатимуть, а дорослі, будуть їм у цьому допомагати.