Школа батьківства «Колиска»

CIMG1566

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок № 4 комбінованого типу Новокаховської міської ради впродовж двох останніх років організовує і проводить спільні засідання по темі «Гендерна компетенція батьків у вихованні дітей дошкільного віку».

Ми всі дедалі частіше чуємо і використовуємо слово “ґендер”. Часто думають, що це поняття, яке торкається виключно захисту прав жінок. Проте це не так. В нашій країні прийнято Закон про рівні права та можливості жінок і чоловіків. Отже ґендер – це те, що стосується нас всіх, бо всі ми є людьми, і, як все живе в природі, поділяємося на дві статі. Чим же ґендер відрізняється від статі? Чому вважається, що поняття “ґендер” є ключовим у поступі будь-якої країни до демократії і щасливого, заможного життя? Саме над цим ми роздумуємо і саме це аналізуємо сьогодні.

CIMG1525

24 листопада 2015 року на базі ясла-садка № 4 було проведено третє засідання школи батьківства «Колиска». Проведено воно було у формі тренінгу пл. темі «Гендер – це цікаво!», в ході якого використовувались різноманітні ігри, вправи з гендерного виховання дошкільнят, інформаційні повідомлення для батьків, мультемідійна презентація «Що говорять діти про мам та татусів».

CIMG1550

Мета тренінгу: продовжувати формувати у батьків таких понять як «гендер» та «стать», виховувати засади гендерної рівності та поваги до прав і свободи кожної статі.

Підготували і провели даний захід: вихователь – методист Бариш О.Г., керівник школи батьківства Шилюк Т.О., вихователі Зубаль С.О., Михайлова А.Б.

Приймали участь: батьки всіх вікових груп, завідувач я/с № 4 Дудник Т.А.

Завідувач я/с № 4 Т.А.Дудник
Вихователь-методист Бариш О.Г.