Школа педагогічної майстерності для вчителів початкових класів

16 листопада в ЗОШ №5 відбулося перше засідання Школи педагогічної майстерності для вчителів початкових класів  Нової  Каховки і Таврійська з теми «Технологія формування культури взаємин батьків, дітей і вчителів в освітньому процесі».

Керівник Школи – Грек Ірина Володимирівна, учитель початкових класів вищої категорії ЗОШ №5 – ознайомила присутніх з метою та завданнями роботи: сприяння підвищенню фахового рівня, розвитку творчого потенціалу вчителів початкових класів, удосконаленню майстерності, озброєнню новітніми знаннями, методикою та технологією навчання і виховання; формування ключових та професійних компетентностей педагогів; вивчення та впровадження в практику передового педагогічного досвіду щодо формування культури учасників освітнього процесу в школі.

Захід відбувся у формі тренінгу. Усі присутні вчителі початкових класів під час виконання вправи «Золота рибка» висловили свої очікування від роботи в Школі, разом напрацювали правила роботи, у ході дискусії розкрили питання особливостей організації якісної взаємодії родини, школи та громади. Під час роботи в групах обговорили питання «Громадянська освіта дорослих» та «Мотивація дорослого до навчання». Ірина Володимирівна ознайомила присутніх з літературою, яка може бути корисною у роботі вчителя початкових класів.

Наприкінці тренінгу учасники поділилися враженнями від спільної роботи та наголосили, що така форма роботи є оптимальною для освіти дорослих, цікавою, сприяє формуванню професійних компетентностей.

«Педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання, що постійно удосконалюється, доступне кожному педагогу, в основі якого лежать професійні знання, уміння і здібності», – писав А.С. Макаренко.


Заступник директора з НВР Світлана  Плясецька