“Школо, прощавай!”. Зворушливий випускний вечір у таврійській школі №7

23 червня, зі сльозами на очах та посмішками на обличчах, випускники  ЗОШ №7 ( директор Лілія  Грішагіна)  прощалися з рідною школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишились позаду.

Незважаючи на дощову та похмуру погоду, випускний вечір був по-домашньому теплим.  До того ж в народі говорять:   дощ у   дорогу –   на щастя і добро.

Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора. Подвір’я школи майорить різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками.

І ось з приміщення школи починають виходити головні герої свята – випускники. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Радість, гордість  і  одночасно сум від того, що їх діти вже виросли,  що їм  належить іти у світ широкий від батьківських порогів, – на обличчях та в очах батьків випускників.

А сценарій  святкового заходу продовжується. Випускникам, директор школи  Лілія Володимирівна вручає атестати про отримання середньої освіти. Слід зауважити, що цьогорічний випуск є дуже успішним, адже   золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» була нагороджена випускниця Тесля Юлія, а срібну медаль отримала Кривіцька Оксана.

Привітати  вже колишніх учнів на урочистості завітали гості:  міський голова Таврійська Микола Різак, його  заступник Леонід Марчук, керуючий справами виконавчого комітету Новокаховської міської ради Василь Акуленко, методист  ММК відділу освіти Анна Наумчак та інші.

Мер Микола Різак вручив грамоти та грошову премію щасливим  і гордим медалістам.

Звертаючись до випускників,  керуючий справами міськвиконкому Всиль Акуленко побажав їм  щасливої долі та мирного неба і вручив  Юлії Теслі і Оксані Кривіцькій матеріальні заохочення від мера Ново Каховки Володимира Коваленка.

Зворушливі і щирі виступи прозвучали від  перших  вчительок Любові Кучми, Ольги Мельник та  класного керівника Василя Щербини.

Шкільне свято випускного вечора  було наповнено теплою та позитивною  атмосферою. Випускники подарували всім присутнім прощальний шкільний вальс.

Не забули школярі віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили: випускники вручають своїм вчителям статуетки «Оскар», квіти та грамоти, а улюбленому директору школи навіть подарували свої «серця».

Діти продовжили своє свято, а вчителі назавжди збережуть у своєму серці пам’ять про цей  яскравий та дружній клас.