Школярі табору «Ромашка» ЗОШ №7 у лоні поезії

У пришкільному   таборі  «Ромашка» ЗОШ №7 ( директор Грішагіна Л.В.) відбулася творча зустріч з херсонським поетом Анатолієм Кичинським, лауреатом Шевченківської премії, членом Спілки художників України.

Поет розповів дітям про своє дитинство, свій перший вірш, ділився враженнями та переживаннями. Учасники заходу із захопленням спілкувалися з письменником,  а також познайомилися з творами автора.

Зустріч дітей з паном Анатолієм була щирою і неймовірно емоційною. Маленьким слухачам сподобалася чудова поезія автора, адже написана вона ніби саме для них. Дітям дуже цікаво було дізнатися, що вірші А. Кичинського стали піснями. Юні поети сьомої школи навіть наважилися  продекламувати свої вірші відомому поету.

Головною метою заходу було не тільки знайомство учнів з творчість письменника, а й залучення їх до читання.

Анатолій Іванович завітав на захід не з пустими руками та подарував нашій школі картини та збірку поезій «Вполювання вітру».

Сподіваємось, що зустріч з Анатолієм Кичинським залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.