Школярі Нової Каховки відзначають День фізичної культури та спорту (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Изображение-019Сьогодні, 11 вересня, новокаховчани – і дорослі, і діти, кому не байдужий активний і здоровий спосіб життя, відзначають День фізичної культури та спорту.
Від самого ранку спортивні делегації з усіх шкіл Новокаховської міськради пройшли урочистою ходою та вишикувались на стадіоні «Енергія».Изображение-032Під оплески присутніх команди освітніх закладів вітали міський голова Володимир Коваленко, начальник відділу освіти Оксана Якубова, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Наталія Таран.
«Усі ці обличчя мені давно знайомі. Перед нами сьогодні кращі з кращих підрастаючих нвокаховчан, постійні учасники змагань, олімпіад, загальноміських заходів, – зазначив, вітаючи молодь, мер. – Усім відомо: тільки в здоровому тілі народжуються правильні думки, що потім втілюються у ваших досягненнях. Спорт об’єднує, гартує найкращі риси характеру, готує до життя і допомогає приймати будь-які його виклики. Нехай сьогоднішні змагання, незалежно від того, які місця ви завоюєте, відкриють вам дорогу до підкорення подальших вершин – як в спорті, так і в житті».Изображение-063Після теплих привітальних слів кращих спортсменів серед учнів було нагороджено грамотами  олімпійського комітету. Крім того, кожна з команд-учасників отримала солодкі подарунки (завдяки допомозі спонсорів: депутатів міської ради П. Розломія, Ю.Власова, В. Бондаренка, директору ВАТ «Бериславхлібзавод» Ю. Тимощуку, ГО «Мотокрос», ПП О. Сливі).
На зміну урочистій частині прийшла – традиційна, спортивна. Розпочався турнір за такими напрямками: волейбол, стрітбол, шахи, шашки, легка атлетика, міні-футбол.
Про підсумки змагань ми повідомимо у наших наступних публікаціях. А зараз пропонуємо переглянути фоторепортаж заходів на стадіоні «Енергія».
Изображение-028 Изображение-051 Изображение-090 Изображение-098 Изображение-106 Изображение-110 Изображение-116 Изображение-130 Изображение-137 Изображение-153 Изображение-160 Изображение-176 2 3