«Шлях до мистецтва»

Саме таку назву мала презентація виставки робіт випускників 2020 року художнього відділення Дитячої школи мистецтв, що відкрилася 10 лютого у картинній галереї імені А. С. Гавдзинського.

В експозиції виставки «Шлях до мистецтва» представлено понад 40 робіт. Поруч з роботами учнів поважне місце займають роботи викладачів та наставників – Юлії Розенцвейг, Катерини Гончаренко, Аксинії Рашевської.

За жанром та технікою виставка дуже цікава і різноманітна. Пейзажі, натюрморти, портрети, ілюстрації, акварель, гуаш, графіка, левкас – все переплелося у творчості випускників. Тішить українська тема в роботах юних художників, яку вони розкривають з ніжною любов’ю до рідної землі і добрим гумором, притаманним нам, українцям. Виставки дитячих робіт завжди яскраві і неповторні. Вони випромінюють неймовірну енергетику і тепле світло, що гріє навіть серед зими.

Серед гостей був присутній Іван Рева – голова «Благодійного фонду Івана Реви», який постійно слідкує за анонсами галереї, завжди відвідує її з вітаннями і подарунками для дітей.

Виставка експонуватиметься протягом місяця. Запрошуємо всіх бажаючих насолодитися справжнім мистецтвом – мистецтвом наших майбутніх художників. Не втратьте можливості доторкнутися до культури свого міста.