«Шлях Свободи». В картинній галереї Нової Каховки розпочала роботу фотовиставка, присвячена Героям Небесної Сотні

Революція Гідності та антитерористична операція на сході країни стали переломними подіями в історії української держави. Сьогодні ми стаємо свідками вражаючої незламності, патріотизму та хоробрості українських захисників, які ціною свого здоров’я і життя боронять від агресора незалежність та цілісність нашої країни. 

20 лютого – у День Героїв Небесної Сотні, – ми вшановуємо пам’ять про них, знайомих і не знайомих; вони виконали свій обов’язок перед народом і країною. Нерівною була ця боротьба. Сила – проти гарячого серця. Зло – проти добра. Куля – проти мрії.

У Новокаховській картинній галереї ім. А. С. Гавдзинського вже четвертий рік поспіль  проводиться спеціальна фотовиставка   «Шлях Свободи», присвячена Героям Небесної Сотні. Вона розпочала роботу вчора, 16 лютого. За слоами директора закладу Олени Михайленко,  матеріали для виставки брали з відкритих джерел і ті, які мали бажання й змогу надати місцеві жителі, які  безпосередньо   мають відношення до цих  подій.

Ппедагогів, учнів, студентів, батьків, усіх небайдужих до історії країни запрошують відвідати фотовиставку та вшанувати героїзм тих, хто сьогодні зі зброєю в руках захищають наш мир та спокій. Виставка працюватиме до 6 березня.

До вашої уваги деякі з експонованих світлин.