“Шлях Свободи”

  Сьогодні, 20 лютого, у Новокаховській міській картинній галереї ім. А. Гавдзинського відболось відкриття фотовиставки “Шлях Свободи”.

Про це повідомляє директор галереї Олена Михайленко.

На відкритті фотовиставки-пам’яті “Шлях Свободи” згадали про трагічні події на Майдані однорічної давнини … З чого все почалося … Про непохитному прагненні до Волі і Свободі українського народу …
Фото в експозиції зовсім не багато, але вони точно передають яскраву картину того, що відбувається на Майдані. Деякі з них представлені безпосередніми учасниками Майдану – Ярославом Пашком з м Новояворівська, Третя сотня Самооборони на Майдані, учасник АТО, Анатолієм Пилиповичем, новокаховчанином, який був очевидцем того, що відбувалося на головній площі столиці України і добрим помічником Революції Гідності.
У виставці взяла участь бібліотека виконкому. Наталя Сергєєва представила газетні статті та книгу “Армагеддон” Василя Базів про феномен Майдану. Поет і журналіст Олександр Гунько читав на відкритті свої вірші.
Картинна галерея висловлює подяку Анатолію Еванкову за допомогу в роздруківці фотографій, та  щиру вдячність своєму доброму другові із Запоріжжя, нашій землячці, кореспонденту тижневика “Мить”, яка представила цікаву підбірку статей із запорізького тижневика і французької газети української діаспори “Українське слово” про допомогу французів українського походження під час подій на Майдані.
Виставка працюватиме протягом місяця. Бажаючі можуть доповнити експозицію своїми фото з Майдану.галерея-1 галерея-2 галерея-3