Сила рук і велич духу. У Новій Каховці відбулась відкрита першість міста з армспорту

26 вересня у Новій  Кахові, на стадіоні «Енергія», відбулася відкрита першість міста з армспорту серед чоловіків та жінок. Якщо хтось вважає, що це не цікавий вид спорту, той дуже помиляється. Турнір зібрав дуже багато як учасників, так і глядачів. На рахунку наших спортсменів – чимало перемог, з чим ми їх і вітаємо!армОтже, за підсумками змагань серед чоловіків у боротьбі на праву та ліву руку у ваговій категорії 70 кг. перше місце посів Лаппін Олексій (Нова Каховка) , друге –  Березовський Віталій (Херсон ), на тертій сходинці –  Симоненко Олександр (Каховка ). У ваговій категорії 80 кг. першість здобув  також Олексій Лаппін, срібло завоював  спортсмен із Червонограду (Сіньковський), третє місце – Сьомочкін (Нова Каховка). У ваговій категорії 90 кг. + перше місце посів Юрій Вітовщик (Нова Каховка), друге – Руденко Петро (Нова Каховка), третє – Брода Денис (Чаплинка). Серед жінок переможцями стали новокаховчанки: перше місце – Чаплига Лілія, друге –  Шаповалова Тетяна, третє –  Бартульова Олена.

У змаганнях з армліфтингу найсильнішим виявився О. Степаненко – 84, 5 кг (Херсон), друге місце посів Кирюшин Іван – 82 кг (Каховка), третє –  Тарасенко- 72 кг (Горностаївка).

На фото: церемонія нагородження переможців, нагороди вручає начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Наталія Таран.DSCN1198