“Сильне покоління” у Новій Каховці

Сильне поколінняСьогодні, 22 липня, до Нової Каховки завітали волонтери проекту  “Сильне покоління”. Хлопці та дівчата зі всієї України, переважно  віком від 15 до 30 років,  об’єднані спільною ідеєю та метою, присвячують свій вільний час служінню суспільству: підліткам, молоді, дорослим.

За словами організаторів, «Сильне покоління» – це добровільна, громадська програма. У цьому проекті, головну роль грає молодь, яка сформована в команди. Кожна  складається з дванадцяти осіб, з призначеним лідером групи, який входить до числа 12. Всі ці 12 осіб проводять різну громадську діяльність, яка визначена в цілях проекту. Учасники  руху прагнуть робити світ кращим, пропагують християнскі цінності. Місія проекту формулюється так: “Несемо надію”.

Серед основних напрямів діяльності “Силього покоління”: молодіжні, соціальні, культурні програми, благодійні концерти. Крім того, волонтери проводять екологічні акції, спрямовані на благоустрій території. Одну з таких 20 активістів провели сьогодні у Ноій Каховці. Волонтери наводили  лад на узбережжі Дніпра, в районі  човнової станції. IMG_6112 IMG_6125 IMG_6153Найближчими днями  новокаховчан чекають нові акції та заходи від “Сильного покоління”, які “НК онлайн” буде анонсувати та висвітлювати. Тож слідкуйте за нашими подальшими публікаціями!