Сильним спортсменам – вітання і подарунки

З нагоди новорічних свят,  від імені міського голови Володимира Коваленка головний спеціаліст  відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міськради  Анна Кліщевська завітала на заняття  до тренера з гирьового спорту Валентина Приходька та до його вихованців.
На початку зустрічі вона привітала спортсменів  з  новорічними святами, подякували за плідну працю,  побажала усім міцного здоров’я,  наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог у Новому 2018 році.

На змагання  завітали майстер спорту з гирьового спорту, володар Кубка України (у ваговій категорії 70 кг) Ігор Литка та кандидат у майстри спорту, володар Кубка України (у ваговій категорії 80 кг) Володимир Шибун, які показали майстер-клас для молодшого покоління з гирьового спорту.

Тренер-викладач Валентин Олексійович підвів підсумки змагань «Новорічний кубок» з гирьового спорту.

Юні спортсмени отримали солодкі подарунки від мера   та БФ “Нова Каховка” (Н. Безп’ята).

У свою чергу, вихованці та тренер з гирьового спорту висловлюють слова подяки міському голові, БФ «Нова Каховка»  та депутатам, спонсорам  за підтримку та розвиток фізичної культури і  спорту у  нашому місті.

Не менш тепла зустріч та  подарунки чекали на вихованців секції боксу  ДЮСШ Новокаховської міськради. Головний спеціаліст  відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Оксана Іксар   завітала на заняття  до заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, тренера-викладача з боксу  Василя Царікова.

Оксана Миколаївна привітала боксерів з передсвяттям, подякувала за плідну працю,  побажала усім міцного здоров’я, сил для пыдкорення вершин у такому нелегкому виды спорту.
А під завісу –  солодкі подарунки від мера  Володимира Коваленка та БФ “Нова Каховка” (Н. Безп’ята).