Силовики посилюють контроль в аеропортах та на південних кордонах Украïни через події у Туреччині

Президент України Петро Порошенко занепокоєний вкрай небезпечним розвитком подій в дружній Туреччині. Про це глава держави повідомив у заяві, оприлюдненій на його офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Також Презмдент зазначив: “Базові принципи демократіï мають поважатися. Україна підтримує демократично обраного Президента та Уряд Турецькоï Республіки. Доручив МЗС та нашому Посольству в Туреччині подбати про долю громадян Украïни на турецькій територіï. Також доручив силовим структурам посилити контроль в аеропортах та на південних кордонах Украïни.

Нагадаємо, в ніч з 15 на 16 липня в Туреччині була здійснена спроба військового перевороту. Станом на ранок 16 липня частина військових здалась та звільнила окупований ними міст. Місцеві канали стверджують, що більш як півтори тисячі осіб заарештовано за підозрою у причетності до заколоту. За ніч влада нараховує 90 загиблих і понад 1600 людей поранено. Разом з тим, виконуючий обов’язки начальника армії говорить про 194 вбитих цієї ночі – 41 поліцейський, 104 військових-заколотників і 49 цивільних. Міст Султана Мехмета відкритий для руху в обидві сторони.