Сім перемог у скарбничку будинку творчості

29 листопада 2014 в місті Херсоні відбувся ювілейний XV обласний конкурс майстрів художнього читання «Наша земля Україна». Від Нової Каховки делегатами на конкурс потрапили переможці міського етапу.

BZ16xm5tET8

«Дуже серйозна конкуренція цього року серед виконавців». – Поділилась враженнями с журналістами культорганізатор Будинку дитячої творчості Ганжа Ольга Олексіївна. – « Але ми не боїмося програти, ми кожного року їдемо навчатися, бо це є своєрідний майстер-клас. Почути вірші, байки, прозаїчні твори авторів сучасної та класичної літератури, та авторські вірші у виконані дітей та юнацтва Херсонщини. Побачити на власні очі як артистично, іноді неперевершено, демонструють конкурсанти свою майстерність. Конкурс це завжди можливість оцінити і свої сили, бо все на світі пізнається впорівнянні».

hQL-KiKLFU8 gs9U3jWqAxU

Нова Каховка вже декілька років поспіль є переможцем обласного конкурсу «Наша земля Україна», і місто вітає переможців і пишається досягненнями вихованців Будинку дитячої творчості.

Старша вікова категорія: Яркова Мирослава – ІІІ місце, Малашенко Ярослав – ІІ місце.

Середня вікова категорія: Сахань Катерина – ІІІ місце, Антон Вознюк – І місце

Молодша вікова категорія: Валерій Кузнєцов ЗОШ № 10 – ІІ місце.

Та найголовнішу перемогу Гран-прі вибороли Гринь Кирило та Ігнатенко Владислав.

n5g6Dc87Jr8

Директор позашкільного закладу Будинку дитячої творчості Лісовська Ірина Євгеніївна з гордістю додала: «Перемоги наших виконавців це як мої особисті. Я пишаюся ними, і хочу привітати не тільки дітей, але й їх батьків. Там де дорослі не байдужі до своїх дітей, до їх досягнень, сприяють творчому розвитку, там міцна і щаслива родина».

Приєднуємося до поздоровлень!