Сімейне спортивне свято в шостій школі Нової Каховки

У п’ятницю, 27 квітня, у спортивній залі загальноосвітньої школи  №6 ( директор Людмила Гайсенюк) відбулося спортивне свято « Мама, тато, я – спортивна сім’я».

У змаганнях взяли участь 8 команд:  батьки й учні 1-4 класів. Кожен конкурс був цікавим і захоплюючим, команди  змагалися за звання найкращої. До фіналу зберігалася інтрига,тому що всі команди були сильні та  йшли до перемоги. Привітати родини завітав міський голова Володимир  Коваленко.

Компетентне журі у складі: директора школи Людмили  Гайсенюк, начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та  спорту Наталії Таран, заступника директора  КП «Спорт для всіх» Віталія Задирка підвело підсумки.

Серед   1-2 класів вони виглядають так:

І місце – родина Радченко

ІІ місце – родина Вовк

ІІІ місце – родини Попівняк та Суприган

3 – 4 класи

І місце – родина Стрілько

ІІ місце – родина Туйно

ІІІ місце – родини Горєлових та Стоноженко

Цей день приніс усім захоплюючі враження та неповторні емоції.  Особливо в захваті були   учні та вболівальники.   Педагогічний колектив школи вітає учасників змагань та бажає всім нових перемог і міцного здоров’я.

Адміністрація закладу висловлює щирі слова подяки  Наталії Таран за медалі, Лелікову С.А. та депутату міської ради  Олені Іщенко за надані подарунки  для призерів і переможців.

                                                 Л. Немчинова, заступник директора з навчально- виховної роботи