Родина, як відомо, є природною основою суспільства. В сім’ї, в умовах родинного побуту, праці, дозвілля формуються первинні ціннісні орієнтації та соціальні настанови молодого покоління, сприятливий мікроклімат  родини,  які визначають сімейне щастя. Напевно, ніхто не буде сперечатися, що сімейні свята зближують людей краще будь-якого іншого заходу.

Педагогічний колектив ДНЗ ясла – садку №5 «Казка» (завідувач С. І. Ясентюк ) розпочав цикл сімейних свят для батьків. В групі №3 “ Сонечко ” (вихователі: Матрос В. М., Смирнова В. А) було проведено батьківське сімейне свято “Я знаю свою дитину ”.

Мета:  – отримати відомості про відносини між дітьми і батьками;

– формувати комунікативну компетентність в процесі спільної творчої діяльності;

– виховувати любов і повагу до членів своєї сім’ї, сприяти тісному контакту і  взаєморозумінню між батьками та дітьми.

Вихователі провели попереднє опитування дітей по традиціям в родині. Розпочали свято з родинного привітання, також, кожна родина оголосила девіз сім’ї (домашнє завдання). Під час бліц-опитування батькам  було запропоновано визначити відповідь своєї дитини, щодо її уявлення про традицій в родині, а в грі «Один з чотирьох»  –  мрії дитини. Дошкільнята разом з татами та мамами будували “Будинок моєї мрії ”, де кожен вносив свої пропозиції.

Творчо підійшли родини до завдання з розробки  вітальної листівки.   Батьки з задоволенням прийняли участь в іграх  «Перейди через річку»,  «Водії».  Вихованці виконали розминку на степ-платформах,  читали вірші про маму та тата.

Добрі традиції згуртовують сім’ю, дають змогу зберегти ті зерна розумного, доброго, вічного, завдяки яким життя стає цікавішим і кориснішим.