Сина міського голови Каховки відрахували з Новокаховського технікуму

Студента-бюджетника, який з початку нинішнього навчального року не відвідував заняття в Новокаховському приладобудівному технікумі відрахували. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, пише “Новий день“.

Як раніше повідомляло видання, студент Антон Дяченко, син міського голови Каховки не відвідував пари з початку вересня. Причому, керівництво технікуму не могло пояснити причини, чому він перестав ходити на заняття. Хоча за словами директора департаменту освіти, науки та молоді Херсонської облдержадміністрації Євгена Криницького, технікум був зобов’язаний відрахувати студента після пропуску 40 академічних годин рішенням педагогічної ради закладу.

У свою чергу батько студента Андрій Дяченко у цій ситуації звинувачував сам навчальний заклад. За його словами, до технікуму була своєчасно подана заява з проханням надати академічну відпустку сину на один рік за сімейними обставинами. Але її не задовольнили. Натомість через цю колізію з бюджету продовжували виділяти кошти на навчання відсутнього студента.

Як повідомив Роман Греба, Антона Дяченка відрахували зі складу студентів денного відділення спеціальності “Інженерія програмного забезпечення” бюджетної форми навчання наказом керівництва Новокаховського приладобудівного технікуму від 22 листопада на підставі дозволу відділу у справах дітей Каховської міськради від 20 листопада 2018 року.

Олександр ПІТОЄВ