Синоптик розповіла, яка погода найближчими днями очікується у Європі й, зокрема, Україні

В Західній Європі та Скандинавії вже відчувається помітне похолодання, а в столиці України лише в неділю очікуються грози та послаблення спеки. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила Наталка Діденко.

Зокрема, синоптик зазначила: “Західна Європа повитягала із шаф курточки і навіть пальто, бо у Німеччині, Франції, Іспанії, Великобританії, Італії, Нідерландах, не кажучи вже про країни Скандинавії, ледве +14+20 градусів, а вночі та вранці +4+9 градусів.

А в нас на вулицях вже повним ходом – міні, бретельки, голі плечі, голі коліна, натерті новими босоніжками пальці, морозиво, десятки літрів води і всеукраїнське гудіння кондиціонерів.
4-го травня в Україні все оці літні ознаки – знову. Бо очікується +26+32 градуси, трохи нижче на узбережжях морів, +22+27 градусів.

Послаблення спеки: 5 травня на Заході, 6 травня і у північних та центральних областях.
Скрізь буде сухо та сонячно, вночі – зоряно та з соловейками. Їх було чути сьогодні вночі навіть серед великих будинків, до яких з приватного сектора пробивалися ці пречудові пісні.
У Києві завтра, у п’ятницю, +30 градусів та без опадів.

Послаблення спеки з локальними грозовими дощами у столиці очікується 6 травня, у неділю.
Готуйте голови до стрибків атмосферного тиску – у п’ятницю-суботу поменше кави й алкоголю, побільше спокійного чаю, морсу, узвару, води.”