Системи відеоспостереження в школах Херсона. А може і Нової Каховки?

Сальдо_ВладимирШколярі тепер під наглядом. Вчитися під пильним оком камер відеоспостереження будуть учні 57 школи, що у херсонському мікрорайоні Корабел. Таким подарунком на урочистій лінійці привітали школярів з Днем знань. У рамках соціальної програми Володимира Сальдо – «Шкільна безпека» відеообладнання встановлено вже в 29 школах міста.
Кожний п’ятнадцятий злочин в Україні – справа рук неповнолітніх. Згідно з офіційними даними, за минулий рік по всій країні діти і підлітки вчинили понад 14 тис. правопорушень. Статистика показує, що найчастіше діти скоюють правопорушення якраз під час навчального року.
А чому б і Новій Каховці не перейняти цей досвід нашої губернської столиці? На жаль і в нас є школи, де проблема безпеки учнів далеко не остання у переліку батьківських турбот. Чому б не поєднати зусилля міської влади та батьківської громадськості щодо встановлення локальних систем відео спостереження з залученням бюджетних коштів в рамках міської програми «Безпечне місто 2015-2017» та забезпечення їх функціонування за рахунок добровільних внесків батьків? Цей метод доволі успішно використовується в багатьох містах України та вже приносить свій позитивний результат.
В комунальному підприємстві «Агенція регіонального розвитку» та міському відділі освіти чекають на пропозиції батьків учнів шкіл міста щодо здійснення цих задумів.

Віктор Васильєв