Сієм жито на добро! До мера Нової Каховки завітали щедрувальники (Фото, відео)

Сьогодні, 12 січня,  за традицією, яка продовжується вже багато років, до міського голови Нової Каховки Володимира Коваленка з вітаннями та щедрівками завітали учні та творчі колективи міста.  Вони виконували новорічні обрядові пісні, засівали пшеницею, житом, бажаючи меру та всім мешканцям  громади здоров’я, добробуту, достатку у прийдешньому році.

Кожен візит нагадував театралізоване дійство, яке продемонстрували спочатку вихованці Дніпрянського будинку культури (завідуюча Світлана Тішина), а потім – учні НВК №2. Вбрані у національні костюми, з посохом, увінчаним зіркою,  діти привезли до голови вередливу Козу та Маланку, яка щедро засіяла кабінет очільника. Кізонька тупотіла ніжками, вимагаючи щедрих подарунків. І  торби щедрувальників важчали після того, як Володимир Іванович «задобрив» її солодощами, салом, ковбаскою.

Також завітали до мера сьогодні і дорослі гості – народний гурт «Забава» міського Палацу культури, який порадував гарним виконанням обрядових пісень.

Міський голова подякував усім за цю чудову традицію, за щирі побажання і, як щедрий господар, також  поклав у  торбинку колективу різних смаколиків. «Зичу усім нам успіхів у новому році, щастя, миру і добра, –  підсумував міський голова. Діткам бажаю гарного навчання, а дорослим – витримки, наснаги, злагоди та благополуччя».

До вашої уваги фото та відео-замальовки щедрування.