Скарбниця талантів: Новокаховські митці продемонстрували творчі здобутки (Фото)

Cьогодні, 9 квітня, творчі колективи  міста та населених пунктів Новокаховської  міської ради вчергове з гідністю продемонтсрували свої таланти.

Цього року, як і попередні, наші таланти були на висоті, що неодноразово відзначила обласна комісія. Нагадаємо, звітують колективи щороку, а захищають  знання –  кожні 3.

Рівень майстерності наших місцевих аматорів, що  з року в рік підтверджує конкурсна комісія,  росте, а значить – усі вони мають великі творчі перспективи.

На початку усі присутні, разом зі зведеним хором МПК, під супровід народних оркестру та  ансамблю народних інструментів  виконали Гімн України.

Програма під назвою «Квітуй, Таврійський краю, в барвистім вінку України» включала 28 номерів різних  жанрів  і була присвячена 65-й річниці від дня заснування Нової Каховки.   Понад трьохгодинне творче та яскраве дійство не залишило байдужим нікого з присутніх. Окремий блок концерту змусив присутніх не раз стерти сльози з очей, оскільки  був присвячений захисникам України – і тим, що боронять її цілісність нині, і тим, що поклали за свободу Батьківщини своє життя.

Окремо варто зазначити, що свої уміння продемонстрували і народні майстри ужитково-декоративного мистецтва. З їхніми роботами гості могли ознайомитися перед початком концертної програми.

Під завісу грандіозного заходу, що  у квітневу дощову погоду зігрів серця глядачів, усім колективам за натхненну працю та старання подякував міський голова Володимир Коваленко. Виходячи на сцену одразу зауважив: прийшов відпочити душею, переглянув кожен виступ, а жодних промов чи виступів у сценарії не було.  Він підкреслив, що міська влада й надалі буде підтримувати талановитий цвіт міста, що примножує славу Нової Каховки  та популяризує її як в  усій країні, так і далеко за її межами. 

“Які б труднощі не випадали на долю українців, їх завди рятувало одне- традиції, культура, духовність, праця, доброта, безмежна любов до краси і мистецтва, пісня, – наголосив мер. – У   наших піснях відображено абсолютно все – і віра, і любов, і смуток, і історія. І настав час зрозуміти, що, якими б різними ми усі не були,  майбутнє – у нас спільне і єдине. І воно буде успішним, коли ми шануватимемом своїх пращурів та їхні віковічні традиції”.

До вашої уваги фоторепортаж зі звітного конерту. 


Над звітним концертом працювали: 

координатори та організатори – начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, директор міського Палацу культури Анатолій Лазарєв;

автор сценарію – Заслужений працівник культури України Анатолій Лазарєв;

адміністратор – Тетяна Білоконь;

режисерська група – Наталія Лукашова, Інна Гордієнко, Віктор Старостенко, Ганна Клімниченко;

хормейстери – Заслужений працівник культури України Стефанія Олійник, Світлана Ричкова, Лариса Вовненко, Світлана Гумовська;

музичні керівники – Заслужений працівник культури України Василь Яротник, Людмила Лазарєва, Станіслав Бондар, Микола Ткаченко, Олександр Шеремет, Тетяна Хавич, Анастасія Ванічкіна, Юрій Романюк;

хореографи – Заслужений працівник культури України Алла Мельниченко, Надія Рєзнікова, Марина Ющенко, Олена Рубаненко, Юлія Азовська, Ольга В’юнова, Дар’я Барансата, Оксана Маринець;

ведучі – Наталія Лукашова, Олег Худик, Катерина Таджибаєва;

організація виставки майстрів: Галина Ходос, Людмила Петрова, Інна Гордієнко, Олена Михайленко:

звукорежисер, світлооператор – Леонід Чуприн, Ігор Рога.