Скільки автомобілів розбили патрульні поліціянти з 2015 року

Стало відомо скільки автомобілів патрульної поліції вибуло з експлуатації через ДТП у 2017 році. У відповідь на офіційний запит Головкому, в прес-службі Національної поліції України повідомили, що в 2017 році в ДТП потрапило 861 автомобіль. Про це повідомляє сайт 1od.in.ua

Всього з 2015 року парк управлінь патрульної поліції поповнився 1514 службовими автомобілями. Це в основній масі автомобілі Toyota Prius.

Найбільше розбитих патрульних автомобілів зафіксовано в Києві – 150, Харкові – 45, Одесі – 36, Львові – 34, Дніпрі – 33. Найменше (по 3 машини) – в Рівному, Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному.

Зазнавали втрат в автогосподарствах патрульної поліції і в 2016 році. Так, за станом на кінець року тільки в Києві пошкодженими було близько 160 Toyota Prius. Всього ж з 2015 року в ДТП побували понад 60% автомобілів патрульної поліції.

До речі, декільк днів тому було повідомлення, що до української поліції надійшло ще 400 новеньких патрульних автомобілів марки ліфтбек Skoda Rapid. Їх зібрали на підприємстві “Єврокар” в Соломоново, Закарпатської області, повідомляє “Автоцентр”.

Автомобілі для Національної поліції склали в Україні

Автомобілі для Національної поліції склали в Україні

Skoda Rapid пофарбовані в кольори Нацполіції і забезпечені світлодіодними проблисковими маячками та іншим спецобладнанням. Ціна Skoda Rapid становить 372 тис. грн за одиницю. Вся партія обійшлася в 149 млн. грн.