Скільки новокаховчани платитимуть за утримування своїх будинків?

Комунальне підприємство «Новокаховське житлово-експлуатаційне управління» продовжує виконувати свою роботу з обслуговування житлового фонду міста. Його  реформування виконується згідно вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Нещодавно КП “ЖЕУ” на офіційному сайті міськради повідомило про  намір змінити вартість тарифу з утримування будинків, споруд та прибудинкових територій.

Як пояснюють спеціалісти “ЖЕУ”, причиною є різке зростання вартості основних складових тарифу:  ставки мінімальної заробітної плати до рівня 3762,0 грн.; матеріальних складових – ППМ; електричної енергії.
Розмір собівартості робіт на сьогодні складає 3,3816 грн./м2, тоді як ставка середньозваженого діючого тарифу – 2,6126 грн./м2, тому підприємству терміново необхідно привести у відповідність, розмір діючих тарифів до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
Для багатоквартирних будинків:
– 2-х; 3-х; 4-х поверхових середньозважений розмір тарифу буде складати – 5,3733 грн./м2;
–  5-ти поверхових – 3,9496 грн./м2;
–  9-ти поверхових – 3,8930 грн./м2.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікації цього повідомлення на офіційному сайті. Можна звертатися  за адресою: вул. Дружби, 31, 74900. 
e.mail kp: dez@ukr.net