Скінчилися поліцейські “Канікули”

З 30 жовтня по 6 листопада поліція області проводила профілактичні заходи під назвою «Канікули».

Як повідомляє відділ комунікації поліції, за цей час працівники поліції виявили 108 порушень адміністративного законодавства, пов’язаних із неповнолітніми.
Працівниками ювенальної превенції обласного главку поліції відвідували сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, спілкувались з батьками щодо запобігання вчинення відносно дітей насилля в сім’ї. За період відпрацювання за неналежне виконання батьківських обов’язків поліцейські склали 53 адміністративні протоколи.
Крім того, виявили 108 адміністративних правопорушень по лінії ювенальної превенції. Поліцейські провели профілактичні рейди по нічних закладах для перевірки дотримання вимог Закону щодо обмеження перебування дітей у нічний час у закладах розваг (в Херсоні, наприклад, виявлено три таких порушення). За продаж неповнолітнім алкогольних та тютюнових виробів до адміністративної відповідальності були притягнуті 12 підприємців.
Також під час відпрацювання поліцейські розшукали 9 неповнолітніх, які самовільно покинули місце проживання та навчання, дітей повернули батькам.