Скоро до школи і до Палацу…

ДКРезультатом співпраці діючих депутатів міськради, членів виконкому та очільників міста стала серйозна підготовка навчальних закладів міста до нового навчального року.

Як повідомила на апаратній нараді начальник відділу капітального будівництва Світлана Гончаренко, цього року передбачено виконання великого обсягу ремонтних робіт у дитсадках та школах, на що з міського бюджету виділено 2,5 млн. грн. Зараз завершуються капітальні ремонти в садках «Вербонька» (Основа), де замінюють електропроводку, та «Казка» (сантехнічна система). До кінця місяця відремонтують дитсадок «Золотий ключик».

На останній сесії додатково було виділено 1 млн. 800 тис. грн. для ремонтів у школах. Через те, що кошти з’явилися вже після 1 липня, терміново замінюється покрівля у 10-й школі, встановлюються вікна у школі №7, майже завершені роботи у гімназії (спортивна зала). На черзі – заміна покрівлі в школах №№ 2 і 6. У теплий період вересня почнуться ремонтні роботи у ООШ №3 та 4 і в дитсадку «Дюймовочка».

Майже завершено капітальний ремонт у кардіологічному відділенні, на який було витрачено значні кошти. Однак воно буде відповідати всім нормам сучасності, зазначила Світлана Семенівна.

Також є підтвердження щодо виділення державних коштів (розпорядження Кабміну від 13 липня) для відновлення Палацу культури. Проте значну частину грошей слід очікувати наприкінці року. На найближчі три місяці з виділених Мінрегіонбудом на Херсонщину 2 млн. грн. до Нової Каховки надійде 400 тис. грн., однак не зважаючи на це, роботи у Палаці культури продовжуються. В кінці серпня, коли відбудеться тендер на закупівлю сценічного обладнання та крісел для глядацької зали, буде відомо, коли це облаштування з’явиться у Палаці.