Скрипаль знаходиться в свідомості і може говорити

Колишній полковник ГРУ Сергій Скрипаль, який був отруєний нервово-паралітичною речовиною в місті Солсбері, знаходиться в свідомості і може говорити. Про це повідомив у суботу телеканал Sky News, посилаючись на джерела, передає УНН.

Скрипаль знаходиться в свідомості і може говорити“Поліція незабаром зможе переговорити з людиною, що знаходиться в центрі історії з отруєнням в Солсбері. Колишній російський шпигун Сергій Скрипаль більше не знаходиться в критичному стані, добре реагує на лікування, знаходиться в свідомості і розмовляє”, – повідомила ведуча телеканалу

За її словами, тепер, коли Сергій і Юлія притомні, вони зможуть пролити світло у слідстві щодо свого отруєння.

Як повідомляв УНН, Сергій Скрипаль добре реагує на лікування, його стан швидко покращується і він більше не перебуває в критичному стані, повідомили у вівторок лікарі в мед закладі у Солсбері.

Раніше минулого тижня Скотленд Ярд оприлюднив перше офіційне звернення від Юлії Скрипаль після того, як вона отямилась після отруєння в одній з лікарень Великої Британії.

Нагадаємо, 4 березня екс-полковник запасу ГРУ Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були знайдені в непритомному стані з отруєнням невідомою речовиною на лавці в торговому центрі в британському місті Солсбері. Прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що С.Скрипаля і його дочку отруїли нервово-паралітичною речовиною, розробленою в Росії.