Слава їм, вічна і світла пам’ять!

Незвичний урок відбувся 22 червня в музеї історії міста. Того дня, у 75 річницю нападу фашистської Германії на нашу країну, тут говорили про мужність, про те, що все далі в історію відходять  жорстокі битви другої світової війни, в яких наш народ проявив справді героїчну мужність, відстояв честь і незалежність Батьківщини.

Першокурскики агроколеджу, які того дня завітали до музею, почули розповідь про жахи німецької окупації, про табори смерті, про бої у 1941 році на лінії Каховка-Ключове,  ознайомились із споминами новокаховчанки Зої Мельчуцької, яка брала в них  участь; про  діяльність у Дніпрянах  підпільної організації «Малий Бритий Яр».

Звучали вірші поетів  Анни Ахматової,  нашого земляка Анатолія Бахути, дитинство якого припало на роки війни;  Вікторії Смолій про бійців дніпрянського підпілля, пісні Матусовського,  Френкеля, демонструвались  уривки із документальних фільмів про ті часи.

-Віддаймо шану всім українським борцям, які в час воєнного лихоліття визволяли рідну землю від фашистських загарбників. Схилімо голову перед  мільйонами невинних жертв, яких забрала війна. Печальним спомином та хвилиною мовчання пом,янімо полеглих, які загинули задля нашого добробуту та в ім,я України. Слава їм, вічна і світла пам,ять! – закінчили урок мужності ведучі,  директори музеїв історії міста Наталя Ільницька, в.о., та меморіального А.Бахути Тетяна Лупашко, завідувач бібліотекою виконкому Наталя Сергеєва.
IMG_0447 copy
IMG_0449 copyIMG_0458 copyIMG_0463 copyIMG_0466 copyIMG_0467 copy IMG_0457 copyIMG_0450 copy
IMG_0444 copy
IMG_0452 copy