Слоненя, знайоме з дитинства

У кожному місті або містечку є свої негласні символи або місця, про які знає кожен, й майже у кожного вони асоціюються з щасливим та безтурботним дитинством, енергійною та квітучою молодістю та після певного вікуи аналогічним почуттями своїх дітей та онуків. У Новій Каховці таким символом є Слоненя, яке розміщене на вході до дитячого майданчика в міському парку. Практично у кожного мешканця Нової Каховки є дитячі світлини біля цієї фігурки.

Нещодавно у соціальних мережах дуже активно обговорювалось, яким Слоненя було раніше. Мова йшла… про довжину його хоботу, частина якого давно вже була втрачена, тож слоненя стало начебто менше та сумніше.

До Дня міста Нова Каховка комунальне підприємство «НК Екосервіс» за підтримки міського голови, виконавчого комітету та депутатського корпусу вирішило відремонтувати та реконструювати всі казкові скульптури, що розташовані на дитячому майданчику, а особливу увагу приділити саме «символу дитинства Нової Каховки» – Слоненяті. Треба було реконструювати довжину хоботу, пофарбувати, пошпаклювати й привести у належний вигляд, відповідно до статусу.

Підприємство уклало договір із суб’єктом підприємницької діяльності, який має досвід з виготовлення, ремонту та підтримки належного стану малих архітектурний форм . Підприємець завзято взявся за виконання поставлених завдань, тож зовсім скоро оновлений дитячий майданчик радо привітає дітлахів та їхніх батьків, а Слоненя й надалі тішитиме мешканців нашої громади та позуватиме на світлинах.

КП «НК Екосервіс»