Завтра Нова Каховка прощатиметься з героєм

vahnenko27 вересня, під Дебальцевим, в зоні АТО трагічно загинув Валерій Вахненко, доброволець 54-ї бригади, активний учасник революції Гідності. Він завжди діяв за покликанням свого щирого серця…

Одним з перших створив у Новій Каховці групу волонтерів і надавав допомогу бійцям на передовій. У червні 2015 року пішов добровольцем в зону проведення АТО. Три місяці тому підписав контракт і залишився в зоні АТО у складі 54 – бригади.

Пам’ятається, як у 2014 році, розповідаючи нашому  виданню   про те, що відбувалося в столиці тієї доленосної зими, про участь в протистоянні на Майдані, він навіть заборонив називати своє прізвище — такою скромною була ця людина. Але при цьому він був надзвичайно мужнім та сміливим, тож пожертвував життям заради України. Міський голова В.Коваленко, депутати, члени виконкому, громадськість виражають щирі співчуття рідним та близьким Валерія Анатолійовича, якому 19 лютого 2017 року виповнилося б 60 років. Світла йому пам’ять! Герої не вмирають!

УВАГА!

Панихида за Валерієм Вахненком відбудеться завтра, 29 вересня, о 10.00 год. ранку за адресою вул. Соборна 15 (колишня Щорса).

Також з 12.00 год. до 13.00 год. прощання з Валерієм Вахненком відбуватиметься на центральній площі перед виконкомом.
vahnenko-2