Слухання по будівлі колишньої терапії не зацікавили громадскість

цмл-терапия

26 березня 2016 року у великій залі виконавчого комітету Новокаховської міської ради відбулись повторні громадські слухання з питання подальшого використання будівлі колишнього терапевтичного відділення ЦМЛ, розташованої по вул.К.Маркса,33-г.

На слухання запрошувались посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, керівники органів самоорганізації населення, представники осередків політичних партій, громадських та релігійних організацій, представники засобів масової інформації, мешканці міста. Нажаль участь у слуханнях прийняли тільки 19 осіб.

З інформацією про об’єкт виступили: Сухарев О.В. – головний спеціаліст відділу земельних відносин та комунальної власності, Зінченко З.І. – головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги м.Нова Каховка, Фурсєєва І.В. – начальник фінансового управління міської ради, які проінформували про стан об’єкта, заходи щодо його подальшого використання, стан фінансування медичної галузі міста, перспективи її розвитку. Було наголошено про недостатність коштів з державного бюджету і відсутність додаткових ресурсів в міському бюджеті.

Начальник відділу капітального будівництва виконкому Гончаренко С.С. зауважила, що за попередніми розрахунками для відновлення будівлі потрібні кошти в розмірі 12-15 млн. гривень.

Обговорюючи проблему майбутнього будівлі, у виступах Марченко Л., Дернового Ю.І., Іваннікової Д.В., Дунди В.В., прозвучали як і раніше пропозиції притягнення до відповідальності посадових осіб, що винні за сучасний стан будівлі, необхідності її збереження в комунальній власності, подальшій реконструкції за кошти міського бюджету із збереженням медичного профілю, пошуку інвестора, орендарів.

Підсумовуючи обговорення, голова слухань секретар міської ради Лук’яненко О.В. завірив присутніх, що всі пропозиції будуть опрацьовані службами виконкому, узагальнені і розглянуті на постійних депутатських комісіях міської ради з метою прийняття рішення виконкомом та міською радою.

Окремого рішення по результатах обговорення не приймалось.

Відділ земельних відносин та комунальної власності