Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного

26 серпня 2016 року в приміщенні Новокаховського міського центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного». Мета заходу – інформування роботодавців проможливості та послуги державної служби зайнятості.

У роботі круглого столу взяли участь головний державний інспектор відділу з питань додержаннязаконодавства про працю в Херсонській області Наталія Пулінець та найбільші й найуспішніші роботодавці міста, а саме: Управління Північно-Кримського каналу, ДП «ДАФ ім. Солодухіна», торгівельна мережа магазинів оптики «Експрес оптика», ПАТ «Дім марочних коньяків Таврія», торгівельна мережа магазинів будівельних матеріалів«Властелин».

Директор Новокаховського міського центру зайнятості Наталія Корякіна ознайомила присутніх з ситуацієюна ринку праці, а також з послугами, які надає служба зайнятості як населенню, так і роботодавцям, наголосившипри цьому на подальшому вдосконаленню партнерських відносин. Наталія Корякіна зазначила: «Забезпеченняякісного та оперативного підбору персоналу на замовлення роботодавців є пріоритетним у роботі. На сьогодніслужба зайнятості володіє сучасними підходами підбору працівників – це і профвідбір, і профдіагностичнетестування на замовлення роботодавця, і сприяння у проведенні співбесід з претендентами на замовлену вакансію, а також ноу-хау служби зайнятості, що значно поліпшить процес підбору необхідних працівників – онлайн-відео конференції та відео-резюме».

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю в Херсонській області розповіла присутнім про відповідальностіроботодавця за порушення вимог законодавства України про працю та про охорону праці.

Після конструктивного діалогу учасники засідання прийшли до висновку, що існуючий досвід та можливості співпраці служби зайнятості з роботодавцямидозволять вирішувати проблемні питання працевлаштування та стабілізувати ринок праці.

Прес-служба ХОЦЗ, І. Гузь, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Новокаховського МЦЗ