Служити в лавах ЗСУ –  почесно та відповідально

Новокаховський політехнічний коледж не забуває своїх випускників, цікавиться їхньою  подальшою долею, радіє успіхам та перемогам.

Приємно, що і випускники не забувають стіни рідного коледжу. Так нещодавно до коледжу  завітав  випускник 2016 р. групи 3121 – нині військовослужбовець строкової служби Владислав Слободчиков .

 Ще рік тому він був звичайним студентом, а нині  – мужній  захисник Батьківщини. Як і  всі військові, -стриманий, у розмові відвертий. В українській армії служить півроку. Має намір  продовжити служити на контрактній основі. Зараз знаходиться у відпустці і завітав до коледжу побачитися з викладачами, поринути в атмосферу студентських років.

Владислав охоче ділився враженнями, хоча й лаконічно.  І було видно, що служиться йому в повітряних силах нелегко. На питання, як ставиться до того, що в майбутньому може потрапити в зону АТО не знітився, а відповів, що готовий до цього, для того й пішов виконувати свій обов’язок перед Батьківщиною.

Колектив коледжу зиче своєму воїну удачі та старанного навчання. Як кажуть, важко в навчанні, та легко в бою.  Владиславе, сумлінно виконуй свою справу та повертайся живий до рідної домівки. Двері коледжу завжди відчинені для тебе!