«СНІД» – проблема, що не втрачає актуальності

1 грудня, за участі студентської молоді Нової Каховки пройшла ще одна, серед численних заходів у місті, тематична зустріч, присвячена Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом. Організатори – відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

 «На сьогодні в Україні проблема ВІЛ/СНІДу стоїть дуже гостро. Наша країна посідає одне з перших місць в Європі за кількістю інфікованих віком від 15 до 25 років. Очевидною та беззаперечно є актуальність потреби української молоді у профілактичній освіті, – наголошує спеціаліст відділу Вікторія Костенко».

Також у ході зустрічі зі студентами було відзначено, що Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна можливість дізнатися факти про ВІЛ-інфекції та втілити знання в практику. Наприклад, пройти безкоштовне анонімне тестування у міській лікарні. Розуміння та усвідомлення цієї проблеми, а також знання про те, як її можна уникнути зможуть допомогти усім нам пильніше ставитися до власного здоров’я та здоров’я наших близьких. Студентам були продемонстровані відео-сюжети на тему: «Правда про СНІД». Після чого студентський актив долучився до обговорення проблеми.