Соборна мати Україна – одна для всіх, як оберіг!

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам – берегти тебе, соборну і єдину,

І нам твою історію творить!

Ці слова Ліни Костенко стали епіграфом до  заходів,  які були проведені у Дніпрянській школі до Дня Соборності України. Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо значущість цієї дати для українців.  Це нагадування нам усім про те, що сила нашої держави у єдності українських земель.

Розпочався день інформаційно-просвітницьким заходом «Нехай   нерозмежованою залишиться навіки», який підготувала  і провела вчитель фізики Тетяна Нємченко  із своїми вихованцями для учнів 5-11 класів.

У цей знаменний для України день, вчитель історії Світлана Фасій із п’ятикласниками здійснила екскурс в історичне минуле нашої держави. Вона ознайомила їх із історією виникнення цього свята та законодавчими документами, а саме Актом Злуки УНР і ЗУНР.

Заступник директора з виховної роботи Раїса Фединяк  розповіла  учням не тільки про активістів УНР і ЗУНР, а й про сучасних героїв, учасників Революції Гідності, воїнів АТО, які віддали життя за  Україну. А на завершення було проведено інтелектуальне змагання, під час якого учні мали можливість перевірити й поповнити свої знання про Україну,  її  історію, географію, народні звичаї, традиції та  літературу.

Бібліотекарем школи Людмилою Андрусенко було підготовлено тематичну виставку «22 січня – День Соборності України».

Молоде покоління незалежної України вірить, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Дорогі українці! Тож єднаймо свої думки та серця в любові, мирі, злагоді та добрі!

Раїса Фединяк, заступник директора з виховної роботи Дніпрянської школи