Сьогодні Гордєєв розповість про “Таврійські горизонти” у Києві

Про амбітні плани, креативну економіку та інвестиційні стратегії розповість голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв у рамках прес-конференції, присвяченій Міжнародному інвестиційному форуму «Таврійські горизонти». Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила прес-секретар очільника Херсонської ОДА Елеонора Гуськова.

“Зустріч із представниками ЗМІ відбудеться 11 вересня об 11-00 в УКРІНФОРМ (Київ).

Також серед спікерів:

Вадим Черниш – міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України;

Михайло Тітарчук – заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України;

Бері Рід — керівник проекту «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE);

Юрій Гусєв – радник міністра інфраструктури України;

Михайло Малков – міжнародний консультант регіонального офісу для Європи та Центральної Азії Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Цьогоріч Херсонський міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти» вперше проходитиме у Києві, 21 вересня, в КВЦ «Парковий» (вул. Паркова дорога, 16 а).

Учасники прес-конференції проаналізують попередні форуми “Таврійських горизонтів”, сконцентрують свою увагу на умовах ведення бізнесу на Херсонщині після анексії Криму, торкнуться теми захисту інвестицій.

Довідково. «Таврійські горизонти» уже 10 років поспіль збирають провідних експертів, бізнесменів, представників влади і дипломатичного корпусу для ознайомлення з найбільш перспективними інвестиційними проектами Херсонської області. Минулого року в рамках форуму було укладено 12 меморандумів про співпрацю, 6 з яких – у сфері реалізації інвестиційних проектів на суму близько 2 млрд євро. Усі вони сьогодні працюють і забезпечили минулого року надходження податків до зведеного бюджету у сумі 56 млн грн,” – зазначила пані Гуськова.

 

Разом з тим, на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook очільник Херсонської ОДА повідомив, що реєстрація на масштабний інвестиційний форум “Таврійські горизонти”, який відбудеться у Києві 21 вересня, відкрита. Окрім того Андрій Гордєєв розмістив відповідне відео.