Сьогодні в Україні відзначають День бібліотекаря

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства. ХХІ століття, визнавши одним із своїх головних пріоритетів вільний обмін і доступ до інформації, об’єктивно поставило професію бібліотекаря у перший ряд найнеобхідніших і актуальних.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме Ви забезпечуєте нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяєте піднесенню інтелектуального рівня народу.

Бажаємо Вам, шановні працівники бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я і достатку, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок, натхнення і плідних звершень, віри, надії, любові і мудрості у виконанні благородної місії на користь рідної України.

З найкращими побажаннями,

Міський голова Володимир Коваленко, Відділ культури і туризму Новокаховської міської ради