Сьогодні в Україні відзначають День військової розвідки (Відео)

7 вересня 1992 року, відповідно до Указу Президента «Про Управління воєнної стратегічної розвідки Міністерства оборони України», було створено розвідувальний орган стратегічного рівня, що і стало початком історії воєнної розвідки незалежної України. 

Сьогодні розвідники цілодобово виконують бойові завдання та знаходять докази російської військової агресії проти України.

До військових із привітанням звернувся Президент України Петро Порошенко:

“Шановні воїни-розвідники!

Щиро вітаю вас із 26-ю річницею створення воєнної розвідки України.

Як Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України ціную вашу роботу, задоволений її результатами і дякую кожному із вас за високий патріотизм та безмежну відданість Батьківщині.

Завдяки професійності та агресивній активності воєнна розвідка здобула значний авторитет у спецслужб партнерів України у світі і визнана ними як ефективний контриб’ютор системи колективної безпеки НАТО та Європейського Союзу.

Непомітні для противника та майже невідомі співвітчизникам воїни «таємного фронту» роблять свій безцінний внесок у наближення нашої невідворотної перемоги над російськими загарбниками.

Особливо пишаюся силою духу розвідників, які на окупованих територіях і за межами держави з ризиком для власної свободи і життя виконують свої професійні обов’язки.

Пам’ятаємо тих, хто віддав життя і здоров’я за волю та свободу України, і схиляємо голови на їх честь.

Висловлюю впевненість, що співробітники воєнної розвідки як еліта Збройних Сил України й надалі залишатимуться прикладом жертовного служіння Українському народові.

Бажаю усім вам здоров’я, мужності, успіхів і досягнень заради безпеки України.

Слава воєнній розвідці України!

Слава Україні!”

 

Розвідників також привітало військове командування – Командувач ООС, генерал-лейтенант Сергій Наєв, Міністр оборони Степан Полторак, Начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.