Сьогодні ветерани МВС у Києві будуть вимагати осучаснення своїх пенсій

У 15666043_1293966050669947_243704659_nЦентрі культури та мистецтв МВС України 30 січня 2017 року о 13.00 відбудеться Форум ветеранів ОВС України. Під час Форуму присутні ознайомляться з заходами Міністерства з усунення диспропорції у пенсійному забезпеченні ветеранів міліції та ветеранів-поліцейських, а також буде озвучена позиція міністерств та відомств з цього питання.

«Ветерани органів внутрішніх справ України вкрай занепокоєні ситуацією,яка виникла внаслідок незабезпечення проведення перерахунку їм пенсій у зв’язку із введенням нових видів грошового забезпечення для поліцейських, які встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року.

Дане рішення призвело до відчутної диспропорції у розмірах пенсійного забезпечення ветеранів органів внутрішніх справ та ветеранів-поліцейських і вони не можуть змиритися з таким становищем, коли пенсійне забезпечення поліцейських практично у 2 рази є вищим», — йдеться в зверненні ветеранів.

До участі у Форумі запрошені Прем’єр-міністр В.Б.Гройсман, Голова Верховної Ради А.В. Парубій та Міністр МВС України А.Б. Аваков. У заході візьмуть участь Міністр соціальної політики України Рева А.О., Міністр фінансів України Данилюк О.О., голова правління Пенсійного фонду Зарудний О.Б., Голови Комітетів Верховної Ради України Денісова Л.Л., Третьяков О.Ю., Кожем’якін А.А, представники ветеранських організацій силових структур України.

Також у роботі Форуму візьме участь делегація від Херсонщини, яку представлятимуть голова ветеранської організації колишніх працівників міліції області Валерій Літвін та його заступники Сергій Єложенко і Олександр Кузнецов, а також Сергій Щепак. Зазначені пенсіонери МВС України є членами громадської організації «Єдиний щит». За результатами участі у Форумі Валерій Літвін ознайомить ветеранів і пенсіонерів міліції Херсонської області.

Джерело: сайт ГО “Эдиний щит”