Сьогодні відбудеться перша у 2018 році зустріч міністрів у “нормандському форматі”

У понеділок, 11 червня, міністри закордонних справ “нормандського формату” – України Павло Клімкін, ФРН Гайко Маас, Франції Жан-Ів ле Дріан і РФ Сергій Лавров – зустрінуться у передмісті Берліна. Про це повідомляє УНН з посиланням на повідомлення МЗС України у Тwitter.

Сьогодні відбудеться перша у 2018 році зустріч міністрів у "нормандському форматі"“11 червня … чекаємо із 30-м(!) візитом Главу МЗС Павла Клімкіна на нову зустріч міністрів у “нормандському форматі” N4″, – сказано у повідомлені.

Як повідомляв УНН, на зустрічі глав МЗС “нормандської четвірки” 11 червня Росія вимагатиме розведення сил у Станиці Луганській і фіксації так званої “формули Штайнмайєра”.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко наголосив на важливості якнайшвидшого звільнення українських політв’язнів, утримуваних в Росії та на окупованих територіях. Глава Української держави звернув увагу на голодування українців та висловив занепокоєння погіршенням їхнього стану здоров’я під час телефонної розмови з президентом РФ Володимиром Путіним 9 червня.