Сьогодні відбудеться прощання з філософом Мирославом Поповичем

У суботу, 10 лютого, в Києві на 88-му році пішов з життя провідний український філософ, загальновизнаний громадський діяч та посол доброї волі України в світі, академік Мирослав Попович. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив журналіст Василь Зоря.

Пан Зоря розповів: “Гідний син своєї Вітчизни. Невимовно сумно через непоправну втрату. Очікувана, але від цього не менш гірка смерть. Незадовго до Нового року його стан здоров’я різко погіршився. Після операції на серці на початку року внаслідок кількох мікроінсультів Попович помер. Земля йому хай буде пухом!

Гортаю книгу “Червоне століття” з дарчим написом Мирослава Володимировича. Ця культурологічна праця про кровопролитний шлях України до своєї незалежності в ХХ ст. мала б бути настільною у кожного свідомого українця.”

Також журналіст повідомив, що поховають філософа на Байковому цвинтарі у вівторок, 13-го лютого. Прощання відбудеться у приміщенні президії НАНу – по вул. Володимирській, 54. Окрім того стало відомом, що одну з вулиць у Києві влада планує перейменувати на честь Мирослава Поповича.

“На моєму фото – Мирослав Володимирович із дружиною Лідією Федорівною 12 квітня 2017-го року під час останнього дня народження у родинному колі. Близкі та родичі називали його просто – “Діді”, – написав Василь Зоря.

 

Довідка:

Мирослав Володимирович Попович — український філософ, академік НАН України, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор філософських наук, професор, педагог, фахівець у галузі культурології, логіки та методології науки, історії української культури, директор Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАН України (2001—2018), завідувач відділом логіки та методології науки Інституту філософії.

В редакцію NK Online.tv звернулись новокаховчани, яких у минулому консультував та надавав посильну допомогу Мирослав Володимирович. Через наше видання вони передають глибоке співчуття близьким та родичам визнаного діяча, академіка НАН України, вірного сина вільної Батьківщини.