Сьогодні відбудуться перші чвертьфінальні поєдинки Ліги чемпіонів

Поєдинками в Турині та Севільї стартуватиме стадія 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Сьогодні відбудуться перші чвертьфінальні поєдинки Ліги чемпіонівЧерез десять місяців після перемоги мадридського “Реала” над туринським “Ювентусом” у фіналі Ліги чемпіонів гранди зустрінуться знову. Тоді на стадіоні “Національний” у Кардіффі “Реал” переміг з рахунком 4:1 і завоював 12-й Кубок європейських чемпіонів.

Суперники провели між собою 19 матчів, всі – в головному єврокубку. “Реал” здобув дев’ять перемог, в активі “старої синьйори” вісім перемог при двох нічиїх. Обидві команди забили по 22 м’ячі.

Мадридці не перемагали “бьянконері” в двоматчевих протистояннях з сезону 1986/87, коли шляхи суперників перетнулися у другому колі Кубка чемпіонів.

“Ювентус” жодного разу не програв в останніх семи домашніх матчах з мадридцями (6 перемог). Єдину перемогу в Турині “вершкові” здобули в ході першого двоматчевого протистояння грандів, що відбувся в 1/4 фіналу Кубка чемпіонів-1961/62.
Примітно, що “Ювентусу” не допоможуть дискваліфіковані Бенатія і Пьяніч.

В іншому вечірньому протистоянні на стадіоні “Рамон Санчес-Пісхуан” андалузька “Севілья” прийматиме мюнхенську “Баварію”.
“Севілья” потрапила до вісімки найсильніших у Кубку європейських чемпіонів всього другий раз, причому вперше вона це зробила 60 років тому. “Баварія” дісталася до цієї стадії сьомий раз поспіль і 29-й раз в цілому. Кращі показники тільки у “Реала”, який зіграє в чвертьфіналі в 35-й раз.

“Баварія” жодного разу не зустрічалася з “Севільєю”, але чотири останні сезони вилітала за підсумками протистояння з іспанцями. Статистика “Севільї” в двоматчевих протистояннях з німецькими клубами становить три виграші при 2 поразках.

Додамо, що старт обох баталій призначений на 21:45 за київським часом.