Сольний концерт юної новокаховчанки Дар’ї Цапко

7 травня  у  Новокаховській дитячій школі мистецтв  відбувся сольний концерт учениці вокально-хорового відділу Дар’ї Цапко (викладач Лариса Буліченко).

Концертно-виконавська діяльність – важлива частина творчої роботи. Вона є логічним завершенням всіх репетиційних і педагогічних процесів. Публічний виступ викликає у виконавця особливий психологічний стан, що визначається емоційною піднесеністю, схвильованістю. Сценічне виступ – це радість від спілкування з публікою, творче натхнення і професійний ріст.

Музика з дитинства звучала в родині Даші. А в 2011 році її батьки – Олена Олексіївна та Петро Іванович привели доньку в школу мистецтв до педагога Лариси Олександрівни Буліченко. Саме вона відкрила Даші двері в світ музики і пісні, супроводжуючи її всі ці роки.

Незважаючи на свій юний вік, Даша багато чого досягла. Вона бере активну участь в концертно-просвітницької діяльності школи, займається вишивкою бісером, пише картини маслом, грає на фортепіано. За останні роки неодноразово ставала переможцем міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських конкурсів і фестивалів в Києві, Херсоні, Одесі, Полтаві, Миколаєві, Каховці. Найважливішими якостями характеру, які Даша проявила за час навчання в школі мистецтв стали: завзятість і старанність, працьовитість і відповідальність, творче мислення і артистизм. Даша пишається своєю національністю, любить виконувати народні пісні.

Ось така вона –  сучасна молода дівчина, яка не стоїть на місці, а постійно рухається вперед, відкриваючи себе. Побажаємо ж Даші удачі! Яскравого майбутнього! Набуття нових знань і навичок і, звичайно, відкриття прекрасних творчих горизонтів.

Олександр Гребенюк, в.о. заступника директора з виховної роботи