“Солодке диво” у Голій Пристані

Минулої суботи, у так званійй кавуновій столиці Херсонщини – в Голій Пристані, відбувся 12 щорічний Всеукраїнський фестиваль кавунів «Український кавун – солодке диво».IMG_0983
Цей захід вже давно став візитною карткою міста й щороку збирає гостей з багатьох куточків України. Так було і цього разу. Серед учасників – представнки Асоціації міст України з Київщини, представник Генерального Консульства Румунії в Одесі, міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, а також гості з Їзраїлю, Болграї та багато інших. Зацікавив фестиваль і ЗМІ. Окрім регіональних медіа, тут можна було побачити знімальні групи провідних українських телеканалів. Як справжній господар гостинно зустрічав усіх мер міста Анатолій Негра. За його словами, за 12 років проходження фестивалю, на ньому побувало вже 300 тисяч гостей.
Від керівництва та громади Нової Каховки голопристанців вітав керуючий справами виконкому Василь Акуленко.

.

Захід був багатим на сюрпризи та новинки. Як розповів Василь Степанович, цього року алею скульптур на міській набережній поповнив ще й гарбуз, який створив місцевий скульптор.IMG_0998 WP_20150808_026Окрім виставки-продажу баштанних культур, фруктів, овочей, солодощів, присутнім були презентовані різноманітні сувеніри ручної роботи. Серед авторів – і новокаховчани, які спеціально приїхали на фестиваль.IMG_0989 На святі була насичена культурно-розважальна програма: концерти, конкурси, дегустації і т.п. До речі, своїм чарівним співом порадувала на заході наша землячка, солістка вокального ансамблю Дніпрянського будинку культури Валентина Чорногорець.

Переможців конкурсу нагородили за найбільші вирощені кавун, диню та гарбуз. Переможцем серед кавунів став велетень  вагою 21 кілограм.
Василь Акуленко також розповів, що з керівництвом Голої Пристані та Нової Каховки розглядається ідея проведення спільного фестивалю. Тож цілком можливо, що не за горами – нове «диво», хай і не солодке, проте не менш цікаве та захоплююче.IMG_0993DSCN4739