Солодкі гостинці від міського голови Нової Каховки

отримали дітлахи і студенти, що беруть участь у репетиціях святкової програми, приуроченої до Дня міста. Нагадаймо: святкування 70-річного ювілею Нової Каховки відбудеться у суботу, 25 вересня.

За доброю традицією, міський голова Володимир Коваленко за підтримки БФ «Нова Каховка» пригостив дітей солодким бісквітом «Барні». Зазвичай, він пригощав морозивом. І цього разу було заготовлено 400 порцій прохолодної насолоди, однак через холодну погоду її замінили на печиво. Спілкуючись з дітьми Володимир Іванович розповів, що під час святкування дня народження міста буде багато цікавостей: незвичайний фейєрверк, професійні артисти, гості, в тому числі з міст-побратимів – французького Сент-Етьєнна-дю-Рувре  і Дрогобича (Львівщина), та багато іншого.

Цього дня пригощання молоді відбулося в два етапи під час двох репетицій. Вдень за дорученням міського голови до дітей з гостинцем вийшов заступник Леонід Чурсинов. В свою чергу діти і молодь на таку увагу до себе відповіли вголос дружним «Дякуємо!», яке пролунало на всю центральну площу.