Сьома школа дякує своєму спонсору

2454545

Кожна людина залишає  згадку про себе на цій землі: хтось збудував прекрасні архітектурні споруди, хтось створив чудові художні полотна, хтось був покликаний навчати і виховувати…  В усі часи люди творили добро — добро для однієї людини, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз називають спонсорами.

Повноцінна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не  винятком є і наша школа, ЗОШ №7.  І  сьогодні  ми хочемо подякувати за  допомогу школі депутату Новокаховської міської ради Сергію Хоменку. Саме завдяки небайдужості  Сергія Вікторовича на кожному навчальному кабінеті нашої школи  з’явилися стильні таблички.

Шановний Сергію Вікторовичу!  Адміністрація, працівники, учні школи та батьки щиро бажають  Вам  щастя, здоров’я, великих творчих успіхів у такій благородній справі. Нехай добро повернеться сторицею і буде гідно оцінене іншими людьми.