Сонце, море і пісок – все для ігор, для діток

Що може бути радіснішим для дітей влітку, ніж активний та корисний відпочинок на морському узбережжі? Нові знайомства та враження, лагідне літнє сонце, творчість, теплі морські хвилі.

Все це мали змогу отримати 35 маленьких новокаховчан пільгових категорій з 21 червня до 11 липня в дитячо-оздоровчому таборі «Чайка» (смт Лазурне).

Нинішнього року на програму оздоровлення та відпочинку дітей з міського бюджету було виділено 199 тис. грн. У таборі оздоровлювалися 35 діток, з яких 15 – сироти і позбавлені батьківського піклування, 9 – малюки, батьки яких визнані учасниками бойових дій (відповідно до пункту 19 ч.1 ст.6 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту») та 11 зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи. Також 3 дітям-сиротам були надані три путівки на благодійній основі.

Протягом оздоровчої зміни, яка тривала 21 день, юні відпочивальники отримували п’ятиразове збалансоване харчування з урахуванням усіх необхідних норм.

Звичайно ж, дозвілля дітей у таборі було насиченим та різноманітним. Новокаховчани долучилися до проведення конкурсу «Українська пісня», де посіли І місце серед інших таборів, які знаходяться у Лазурному. У конкурсі «Патріотична поезія» загін Нової Каховки також став першим, за що був нагороджений солодкими подарунками від оздоровчого закладу. Наші активні земляки показали усім, що вони сильні не лише в мистецтві, але й в спорті: вибороли І місце з футболу серед юнаків.

В останній тиждень діти переїхали до табору «Ювілейний», де для них був організований військово-патріотичний конкурс «Джура». Наші діти проявили себе як дисципліновані, організовані, за що були нагороджені грамотою «Найкращий загін військової дисципліни».

Під час оздоровчої зміни до дітей завітали волонтери з Англії, Китаю та Індії (за програмою «Go camp»), які впродовж дня проводили різні тренінги, змагання, навчали працювати у команді, розвивали навички спілкування англійською.

Юні новокаховчани відвідали дельфінарій «Акварель» у Скадовську. Під час шоу-програми отримали незабутні враження та емоції від виступів морських котиків та дельфінів.

Під час останнього вечірнього вогника дітлахи ділилися враженнями про незабутнє літо, співали пісні, спілкувалися. А троє найактивніших дівчат з Нової Каховки, які впродовж зміни охоче брали участь в усіх заходах, отримали безкоштовні путівки в ДОТ «Чайка» у наступному, 2018 році.

Діти та їх рідні висловлюють слова щирої вдячності за чудову можливість оздоровлення міському голові Володимиру Коваленку, депутатському корпусу та відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради (Наталія Таран).