Сотні жителів Херсонщини проявили свій патріотизм вступивши до лав тероборони

На цьому наголосив заступник командира військ оперативного командування «Південь» з територіальної оборони, генерал-майор Броніслав Жуковський, коментуючи початок тактичних навчань в Херсонській області.  

Сотні жителів Херсонщини проявили свій патріотизм вступивши до лав тероборони

Так, сьогодні, 06 грудня, він відвідав одне з місць проведення тактичних навчань 124-ї окремої бригади територіальної оборони у с. Велетенське Білозерського району. Броніслав Жуковський оглянув умови перебування 194 батальйону та поспілкувався безпосередньо з  учасниками навчань.

«Збройні Сили України є гарантом національної безпеки і охорони держави. Відповідно до заходів правового режиму воєнного стану на Херсонщині розпочинаються широкомасштабні тактичні навчання підрозділу територіальної оборони. Десять днів будуть відпрацьовуватися питання індивідуальної підготовки, злагодженості підрозділів, виконання задач з тактичної медицини та вогневої підготовки», – підкреслив Броніслав Жуковський.

Коментуючи умови та особливості перебування підрозділу на місці, генерал-майор розповів, що місцевими органами державної влади, завчасно, виділено теплі приміщення. Також він запевнив, що всі службовці отримали військову форму одягу і забезпечені триразовим гарячим харчуванням.

Окрім того, генерал-майор повідомив про початок патрулювання, охорони об’єктів та комунікацій, яке буде здійснено спільно з підрозділами національної поліції та державної прикордонної служби, в рамках навчань.

Автор: Кухта Надія, сайт Херсонської ОДА